Sorunuz mu var?
+90 546 436 85 70

Ray Dolap Dizaynı

Oca 9, 2018 Yayınlayan: olcay Ray Dolap

Ray dolap sistemleri, istenilen ölçü ve malzemeye göre özel olarak hazırlanmakla birlikte kaliteden asla taviz vermediğimiz diğer mobilya çeşitlerimiz ile de müşterilerimizin tercih ettiği firmalardan biriyiz. Ray dolap yani diğer bir adı ile, sürgü dolap sistemleri, özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği dolaplardan biridir. En çok tercih edilme nedeni ise, özellikle modüler ve kolay kurulumunun sağlanması istenilen şekilde ve ebatta dekore edilmesi ve iç dizaynının sağlanması gibi nedenlerdir. Ray dolap sistemleri duvardan duvara yapılabileceği gibi, özel giyinme odanızda iç tasarımının sizin tarafından da dekore edilebileceği şekilde dizay edilebilmektedir. Kaliteli malzeme ve özellikle kullandığımız ürünlerde sürgü dönüşlerinin ve iç kenarların çelik ve paslanmaz olması sebebi ile ürünlerimizin kalitesinin her zaman yanındayız. Ürün kalitemiz arasında MDF ahşap ile çalışmakta olup, hazır olan sürgü dolap sistemlerimizi de aynı zamanda inceleyebilme ve istediğiniz renk ve modelde tasarlatabilme imkanınız bulunmaktadır.

Ray dolapların en çok tercih edilme nedeni nedir?

“Ray dolap yer bakımından daha zengin ve kolay kullanım sağlaması açısından ve modüler olarak tasarlanan monte ve demonte işlemlerinin kolay olması yönünden tercih edilmektedir”

Sürgülü dolap diğer bir adı ile de bilinen ray dolap sistemleri, evlerde sadece yatak odalarında değil çocuk odalarında aynı zamanda giyinme odalarında da fazla yer kaplamaması ve oda içerisinde rahat hareket edebilme imkanı sağlaması ile de çok sıklıkla tercih edilmektedir. 2017 mobilya seçenekleri arasında bir seçim yapacaksanız eğer, sürgü dolapların metal menteşe, metal iç aksan sürme tarafının çelik ve paslanmaz ürünlerle yapılıyor olmasına ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Kurumumuz yıllardır mobilya konusunda kendini kanıtlamış ve müşteri sadakatını ise prensip edinmiş firmalardan biridir. Firmamızda diğer birçok mobilya ürünü hazır olarak bulunmaktadır. Sürgü dolap olarak, renk seçiminde istediğiniz renkler arasında meşe rengi, ceviz rengi, lake veya bambu ağaç konsepti ile çalışılmış kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme seçenekleri ile tasarlanmış özel mobilyalarımız bulunmaktadır. Firmamızın diğer tüm mobilya ürünleri ev konseptinize uyacak şekilde kolay kullanım sağlayan ve menteşe ve iç sürgü raylarının kaliteli işçilikle yapılıyor olamsından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Sürgü dolap evinizdeki tüm odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz aynı zamanda firmamızdan temin ettiğinizde veya özel sipariş verdiğinizde istediğiniz ölçü ve boyutta hazırlanabilecek olması ile de farklı konseptleri barındırması ve bol çeşit seçeneği ile de kaliteden asla taviz vermeden mobilya satışı ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Sürgü dolaplar diğer bir adı ile ray dolap sistemleri geniş bir odanız varsa, duvara tamamen monte edilecek tarzda da yapılabilmektedir. Sürgü dolaplar sadece giysi dolabı olarak kullanılmamaktadır. Ayakkabı ve çanta dolabı olarak ta kullanabileceğiniz bir kısmı ayakkabılık diğer bir kısmı üst giysi asabileceğiniz iç tasarımı ile harekentlendirilerek ve tasarlanarak ön kapak sürgülü şekilde dizayn edilmektedir. Firmamızdan mobilya alışı yaptığınızda ürünlerimizin kalitesini aynı zamanda görebilecek ve birbirinden çok sayıda renk ve model seçeneğimizi de ayrıca hazır ürünlerimizle görüyor olacaksınız.