Sorunuz mu var?
+90 546 436 85 70

Modern Ray Dolap Modelleri

Oca 9, 2018 Yayınlayan: olcay Ray Dolap

Ray dolap, evlerimizde rahatlıkla kullanabileceğimiz modern ve tarz görüntüsü ile ön kısmı tamamen ayna olarakda dekore edilen yada ahşap bambu seçenekleri ile veya mobilya kaplama olarak üretimi gerçekleştirilen dilediğiniz renklerde mobilyanıza uygun renk seçimi yapabileceğiniz aynı zamanda da özel tasarım olarak yaptırabileceğiniz bir dolap türüdür. Firmamız olarak, öncelikle tüm ürünlerimizin sonuna kadar yanında bulunmaktayız. Yıllardır kaliteli hizmeti müşterilerimize vermiş olduğumuz gurur ile, her sene birbirinden farklı tarz ve modellerde mobilya üretimi ve satışı yapmaktayız. Ray dolap özellikle, odada yerden tasarruf edebilmek için kapaksız kullanımı ile birlikte oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ray dolap sistemleri duvardan duvara yapılabileceği gibi aslında görüntü olarak gömme dolap görüntüsüde vermektedir. Sürgülü dolap diyede adlandırılan ray dolaplar özellikle bambu ve lake renk modelleri ile çok tarz ve şık gözükmektedir. Firmamızda birbirinden güzel ve farklı beğenebileceğiniz birçok dolap çeşiti ve diğer mobilya çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ve saygı ile senelerdir çalışmalarımızı gerçekleştiriyor olup farklı tarz mobilya çeşitlerimiz ile evlerinizi renklendiriyoruz ve tarzınıza uygun modeller ile evinizi döşemenize yardımcı oluyoruz.

Mobilya firmamız olarak yatak odası mobilyaları, koltuk takımları, oturma grupları gibi aklınıza gelebilecek her tür mobilyayı kolaylıkla ve rahatlıkla bulabileceğiniz herkesin beğeneceği tarzda country, spor, klasik, çeşitlerde iddialı ve farklı olduğumuzu düşünüyoruz. Ürünlerimizin aynı zamanda teslimatını ve kurulumunu hizmet dahilimizde gerçekleştiriyor olup evinizde dekore etme kısmında da sizlere yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz sürgü dolap çeşitlerimizi aynı zamanda internet adresimizden de inceleyebilir veya firmamıza gelerek te ürünlerimizi kendi gözünüzle görebilirsiniz. Mobilyalarımız sağlıklı malzemelerden yapılmakta olup, gerçek ağaç malzeme kullanımınada firmamız olarak özen göstermekteyiz. Ceviz kaplama, meşe, bambu gibi mobilya türlerine mağazamızda rastlamanız mümkündür. Sizlere en beğeneceğiniz modelleri firmamız olarak sağlıyor olup özellikle sürgü dolap çeşitlerimizide beğenilerinize sunuyoruz. Sürgü dolaplardaki avantaj kapak açılmamasından dolayı yer işgal etmemesi sadece duvara monte edilmesi ile senelerdir kullanabileceğiniz dolap yürleri arasında yerini almaktadır.

Sürgülü dolap sistemleri farklı model ve çeşitleri ile mağazamızda yerini almakta olup kalitemizden ödün vermediğimiz ve kaliteli işçilikle gerçekleştirilen ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Sürgü dolaplar istenilen büyüklükte veya küçüklükte tasarlanabilmekle birlikte mağazamızda her boy ve her uzunlukta ray dolap çeşitlerimizi görebilir ve inceleyebilirsiniz. Görünüş olarak tarz seçimler yapabilmenize olanak sağladığımız firmamızda sürgü dolap çeşitlerimiz ile modern dokunuşlar ve modern bir oda sağlamanıza sebebiyet gösterecek şık model dolaplar üretmekteyiz. Aynı zamanda yatak başlığı, koltuk takımı, salon takımları gibi mobilya çeşitlerimizde de son dönem modasını yakalamış bulunmakla birlikte renk ve desen konusunda yine mobilyalarımızdaki ayrıcalığı siz müştermizle buluşturmaktayız. Firmamız kalite konusunda son derece etkili ürünlerin satışını yapmakta olup, mobilya satışı sonrasında da satış sonrası verdiği destekle de adından sıkça söz edilen firmalardan birisidir.