Sorunuz mu var?
+90 546 436 85 70

Ray Dolap Tasarımı

Oca 10, 2018 Yayınlayan: olcay Ray Dolap

Ürün yelpazesi çok geniş olan,kaliteden ödün vermeyen,modern ve her zevke hitap eden ürünleri bünyesinde barındıran firmamız,siz değerli müşterilerimize bu hizmeti kuruluş yılından itibaren sunmaktayız. Firmamız,mobilya sektöründe yeni bir devir başlatmıştır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda işimizi arz-talep yönlü çalışmaktayız. Firmamıza sunduğunuz her talep değerlendirilmektedir. Bugün misyonumuz sizlere kaliteden şaşmayan firmamızın ürünlerini ulaştırmak ve evinizdeki şıklığa katkıda bulunmaktır. Vizyonumuz daha farklı çeşitleri sizlere sunmaktır. Ürünlerimiz; raylı dolap, sürgülü dolaplardan oluşmaktadır.

Raylı dolay,sürgü dolap ve sürgülü dolap sistemlerini güvenlikle kullanabilir,istediğiniz ölçülerde evlerinize en uygun hale getirebilir, renk ve model seçeneklerini değerlendirebilir evinizi en konforlu ve en şık hale getirebilirsiniz. Sadece yatak odalarında sınırlı kalmayan bu dolaplar evininiz her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz fazla eşyalarınızı bir arada tutarak evi daha sade bir görüntüye kavuşturabileceğiniz modern tasarımlara sahip vazgeçilmez bir ev rahatlığını birinci safhalara getirmiş en güzel icatlardan birisidir. Dar mekanlarda ferah ve şık bir hava katan  bu dolapları yatak odalarında, çatı katlarında, kilerinizde, mutfak ve giyinme odalarınızda kullanabilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz bu dolaplarda hiç bir şekilde kanserojen madde kullanılmaz. En iyi malzemelerden üretirir. Aynalı olan modelleriyle de sizi büyülemeye devam eder. Odalarınızda bulundurmanız gerekse ayna ihtiyacınızı da aynı zamanda bu dolaplarla birlikte evinize getirebilir ayna içinde ayrıca yer arama sorununuzuda böylelikle ortadan kaldırmış olabilirsiniz. Aynalı modellerimiz odalarınıza daha ferah bir görünüm kazandıracaktır. Odayı daha geniş gösterecek aynı zamanda dar odalarınız için vazgeçilmez bir tercih haline gelecektir. Unutmayın “Dünden gelen kalitemiz,geleceğinizin güvencesidir”. . . Sizler için çalışmaktan ve evlerinize konforu,şıklığı ve estetik görünümü kazandırmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bilinki; “Başarımız tesadüf değildir”. .